چگونه با تم حیوانات جنگل جشن تولد برگزار کنیم؟

جشن تولد با تم حیوانات جنگل

تم تولد حیوانات جنگل

تم حیوانات جنگل همیشه برای جشن کودکان محبوبه چون اولا، جدید و شاد است و قرار نیست که با یک تم تولد تکراری روبرو بشن، دوم اینکه هم یک تم دخترانه و هم یک تم پسرانه به حساب میاد و سوم اینکه، برقراری ارتباط با این نوع تم چندان سخت و دشوار نیست. تهیه لوازم جشن تولد با تم تولد حیوانات جنگل هم چندان سخت نیست. شما قراره که فقط به سایت های تولد مراجعه کنید و این تم جنگل رو سفارش بدید، و برای تهیه کیک، بادکنک های رنگی ولباس ها آماده بشید. مابقی اجزای تولد توسط های تولد و تم حیوانات جنگل از قبل تدارک دیده شدن هستند.

مزیتی که در انتخاب تم جشن تولد و تم حیوانات جنگل وجود داره نو و بدیع بودنشه. در انتخاب این تم حداکثر خلاقیت به خرج داده شده و اقلام اون با کیفیت در اختیارتون قرار داده می شن. انتخاب این تم محدودیت رنگی و محدودیتی جنسیتی رو از جلوی پا تون بر می داره. چون نه اونقدر دخترونه و نه اونقدر پسرانه است که بخواید برای انتخابش وسواس به خرج بدید. همینطور انواع و اقسام رنگ ها داخل اون دیده میشن. چرا که سعی شده تا برای این تم تولد حیوانات از بیشترین اجزای مربوط به جنگل استفاده بشه و در نتیجه شما وقتی به جنگل نگاه می کنید می تونید تمام رنگ های موجود در طبیعت رو مشاهده کنید.

جشن تولد با تم حیوانات جنگل

تزئین جشن تولد با تم حیوانات جنگل

یه بخش از اقلام تم تولد حیوانات جنگل به تزئین میز و فضای اطراف اون مربوطه، اقلامی مثل استند تولد، بنر مربعی یا مستطیلی، بادکنک فویلی، استیکر و غیره جزء این دسته هستند. خب برای تزیین میز می تونید ایده ها و نظرات خودتون رو به کار بگیرید و به تعداد لازم از این اقلام تهیه کنید. به طور معمول قرار دادن دو تا استند طرفین کیک و بادکنک فویلی نزدیک به اون از روش های تزئین همیشگی جشن تولد با این اقلام هستند. سعی کنید میز رو با استیکر ها و پشت صحنه جشن رو با بنر مربعی به خوبی پوشش بدید تا کل فضای جشن تون شبیه تم حیوانات جنگل به همراه حیوانات کارتونی و فانتزی باشه. اگه حتی خواستید می تونید از این کاراکتر ها برای تزیین روی کیک هم استفاده کنید. سفارشی کردن اینجور موارد دیگه به خلاقیت و نظر خودتون بستگی داره.

بنر تم حیوانات جنگل

بخش جذاب ماجرای جشن تولد با تم حیوانات جنگل برای مهمون ها بخش پذیرایی هستش. خیلی از افراد پذیرایی سلف سرویس رو در نظر میگیرن و خیلی ها هم به پذیرایی سنتی و معمولی رو میارن. انتخاب شما هر کدوم که باشه در مورد انتخاب اقلام تم حیوانات جنگل برای پذیرایی محدودیت ندارید. شما می تونید لیبل آبمیوه، لیبل آب معدنی، نی، تاپر، قاشق، چنگال، کارد، لیوان، پیش دستی، ظرف پاپ کورن، کارد و کاردک و غیره رو از همین تم سفارش بدید. چیدن همه این اقلام روی میز به صورت منظم و مرتب جالب تر بنظر می رسه. اینطوری اگر هر مهمون به پیش دستی، قاشق، کارد یا لیوان بیشتری نیاز داشته باشه میتونه بدون درخواست از شما از روی میز برداره.

در این صورت، نظم بیشتری توی جشن خواهید داشت  و مجبور نیستید شخصا به مهمون ها رسیدگی کنید. اگه برای انتخاب رنگ لباس و رومیزی ها و یا بادکنک ها هم شک داشتید ما برای شما پیشنهاداتی داریم.

رنگ زرد و رنگ سبز بیشترین و پررنگ ترین بخش های تم تولد حیوانات جنگل به حساب میان. پس می تونید از ترکیب این رنگ ها استفاده کنید و با این تم های تولد هماهنگ باشید. تهیه یک دست لباس زیبا با این رنگ ها برای فرزند عزیزتون چندان کار سختی نیست.

 

هدایای جشن تولد با تم حیوانات جنگل

در آخر جشن کادو دادن به مهمون ها به عنوان تشکر انتخاب مناسب و پسندیده ایه! برای این منظور شما می توانید از کوکی های خوشمزه  با تزئین اقلام تم های تولد استفاده کنید و بهشون تقدیم کنید. اینجوری هم یاد و خاطره این جشن در ذهنشون میمونه هم شما به عنوان میزبان کارتون رو به نحو احسن انجام دادید.

کیک تم تولد حیوانات جنگل

کیک یکی از مهمترین و هیجان انگیزترین بخش های تولده، نکته مهمی که باید در نظر بگیرید اینه که شما می تونید هر طرحی که دوست دارید برای کیک انتخاب کنید ولی طرح تم های تولد قابل تغییر نیست بنابراین بهتره اول تم تولد فرزندتون رو انتخاب کنید و بعدش کیکی مناسب با طرح تم سفارش بدید.

اگه کیک رنگارنگ سفارش بدید بهتره. چون اینجوری به رنگ های تم حیوانات جنگل هم وفادار موندید و در واقع یک تم شاد رو به جشن تولد فرزندتون آوردید.

اگه دوست داشتید می تونید کیک دو طبقه سفارش بدید و جشن زیباتری داشته باشید. خیلی از خانواده ها هم هستند که تولد فرزندان دوقلو شون رو با تم تولد حیوانات جنگل جشن می گیرن. پس ایده خرید دو عدد کیک می تونه در این رابطه مفید باشه. همچنین اگه مهمون های زیادی دارید از جنبه پذیرایی کم نزارید و حتی سعی کنید شیرینی و کوکی هایی رو هم به تعداد لازم تهیه کنید. های تولد با ارائه اقلام پذیرایی مثل بشقاب، قاشق، چنگال و غیره سعی کرده تا از این لحاظ پشتیبان خوبی برای شما باشه. پس سفارش اقلام بیشتری از این تم بهتون کمک می کنه تا جشن بی نقصی داشته باشید.

 

خرید تم حیوانات جنگل

در حقیقت، تمامی موارد و لوازمی که بهشون اشاره شد، داخل قسمت تم سفارشی سایت «های تولد» موجود هستند. شما با انتخاب هر کدوم از آنها به تعداد لازم می تونید از قبل برای سورپرایز کردن فرزند دلبندتون به همراه دوستانش یک برنامه ریزی بدون دردسر و حساب شده داشته باشید.

مجموعه های تولد به شما کمک می‌کند تا مشکلات تهیه و خرید سنتی لوازم جشن تولد مثل گذشته رو نداشته باشید و با صرف وقت و هزینه کم به راحتی تدارکات تولد فرزندتون رو فراهم کنید، هم چنین ظروف پذیرایی از جمله انواع شات ژله، جام نوشیدنی، بشقاب غذاخوری و … در بخش ظروف پذیرایی سایت «های تولد» قرار گرفته تا شما عزیزان با استفاده از این ظروف دغدغه شستن ظرف ها و یا شکستن آنها را نداشته باشید و بتوانید وقت بیشتری را در کنار مهمانان خود باشید.

adminhitavalod
ارسال دیدگاه